UBX2D6R8MPL1TD
CAP ALUM 6.8UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBX2D6R8MPL1TD
UBX2D6R8MPL1TD Hakkında
Nichicon UBX2D6R8MPL1TD, 6.8µF kapasitansı ve 200V rated voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 150°C'de 1000 saatlik yaşam süresi ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 149.4 mA @ 100 kHz ripple akımı taşır. Güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve yüksek voltaj filtreleme devrelerinde kullanım için uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 149.4 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 83 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V