UBX2D330MHL1TO
CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBX2D330MHL1TO
UBX2D330MHL1TO Hakkında
UBX2D330MHL1TO, Nichicon tarafından üretilen 33µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketlemesi ile tasarlanmış olup through-hole montaj tipi kullanır. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -40°C ile 150°C arasında çalışabilir ve 150°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 378 mA, 120 Hz'de 210 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Otomotiv endüstrisinde, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırılması gereklidir.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 378 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 210 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V