UBX2C470MHL
CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBX2C470MHL
UBX2C470MHL Hakkında
Nichicon UBX2C470MHL, 47 µF kapasitanslı, 160 V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile through-hole montajı destekler. Otomotiv endüstrisinde kullanılmak üzere tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığına dayanıklıdır ve 150°C'de 1000 saatlik ömre sahiptir. 100 kHz'de 375 mA ve 120 Hz'de 250 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, DC-DC dönüştürücüler ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 375 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 250 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V