UBX2C220MPL1TD
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBX2C220MPL1TD
UBX2C220MPL1TD Hakkında
Nichicon UBX2C220MPL1TD, 22 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V rated voltaj ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. -40°C ile 150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 150°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. Otomotiv endüstrisindeki uygulamalar için tasarlanmıştır. 100 kHz'de 288 mA ve 120 Hz'de 160 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 288 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V