UBX2C220MPL
CAP ALUM 22UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBX2C220MPL
UBX2C220MPL Hakkında
Nichicon UBX2C220MPL, 22 µF kapasitesi ve 160V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Automotive uygulamaları için tasarlanan bu komponen, -40°C ile 150°C arasında çalışabilir ve 150°C'de 1000 saatlik ömür garantisi sunmuştur. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilir. ±20% toleransı, 288 mA @ 100 kHz ve 160 mA @ 120 Hz ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreleri ve güç elektroniği uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutupluluk gözlemlenmelidir.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 288 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 160 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V