UBX2A470MPL1TD
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBX2A470MPL1TD
UBX2A470MPL1TD Hakkında
Nichicon UBX2A470MPL1TD, 47 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V nominal gerilime ve ±20% toleransa sahip bu radyal, through-hole tipinde bileşen, automotive uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında ve 150°C'de 1000 saat ömür süresi ile uzun süreli güvenilir işletme sağlar. 100 kHz'de 640 mA ve 120 Hz'de 320 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre uygulamaları ve stabilizasyon devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 640 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 320 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V