UBX2A101MHL
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UBX2A101MHL
UBX2A101MHL Hakkında
Nichicon UBX2A101MHL, 100 µF kapasitanslı, 100V rated gerilimli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılmaktadır. Automotive uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir ve 150°C'de 1000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile ürün, 100 kHz'de 950 mA ve 120 Hz'de 475 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 950 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 475 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V