UBX1V471MHL
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBX1V471MHL
UBX1V471MHL Hakkında
Nichicon UBX1V471MHL, 470 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35 V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömür süresi 150°C sıcaklıkta belirtilmiştir. Ürün through-hole montaj tipinde ve otomotiv uygulamaları için kullanılmaktadır. 100 kHz'de 1 A ve 120 Hz'de 500 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama amaçlı devrelerde kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 500 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V