UBX1K560MPL1TD
CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBX1K560MPL1TD
UBX1K560MPL1TD Hakkında
Nichicon UBX1K560MPL1TD, 56 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V rated voltaj ile çalışabilen bu polarize kondansatör, -55°C ile 150°C arasında geniş bir sıcaklık aralığında kullanılabilir. 1000 saat ömür garantisi 150°C'de sağlanmaktadır. Through hole montaj tipine sahip olan bileşen, automotive uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. 690 mA @ 100 kHz ripple akım kapasitesi ve ±20% toleransı ile hassas enerji depolama ve filtre uygulamalarında tercih edilir. Radial Can paket stilindedir.
Applications Automotive
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 690 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 345 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V