UBX1K560MPL
CAP ALUM 56UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBX1K560MPL
UBX1K560MPL Hakkında
Nichicon UBX1K560MPL, 56 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 80V nominal gerilime sahip bu komponentin çalışma sıcaklığı aralığı -55°C ile 150°C arasında değişmektedir. 150°C sıcaklıkta 1000 saat yaşam süresi ile tasarlanmıştır. Otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB üzerine kolaylıkla monte edilebilir. 100 kHz'de 690 mA ve 120 Hz'de 345 mA ripple akım yeteneğine sahiptir. ±20% tolerans aralığında üretilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 690 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 345 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V