UBX1J680MPL
CAP ALUM 68UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBX1J680MPL
UBX1J680MPL Hakkında
Nichicon UBX1J680MPL, 68 µF kapasitansa sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj değeri ile automotive uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 150°C arasında çalışabilen bu kondansatör, yüksek sıcaklıkta (150°C) 1000 saatlik ömür garantisi sağlar. Radial, Can paket tipi ile through-hole montajına uygun olan komponent, 100 kHz'de 560 mA ve 120 Hz'de 280 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile güç kaynakları, filtreleme devreler ve ara depolama uygulamalarında kullanılır. Aktif parça statüsü ile tedarik edilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 560 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 280 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V