UBX1J560MPL
CAP ALUM 56UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBX1J560MPL
UBX1J560MPL Hakkında
Nichicon UBX1J560MPL, 56 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal gerilim ile tasarlanmış, ±20% tolerans değerine sahiptir. Radial montaj türüne uygun, can paket formatında sunulmaktadır. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış bu kondansatör, -55°C ile 150°C arasında çalışabilir ve 150°C sıcaklıkta 1000 saatlik ömür garanti sağlar. 100 kHz'de 430 mA, 120 Hz'de 215 mA ripple akım taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 430 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 215 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V