UBX1A472MHL
CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBX1A472MHL
UBX1A472MHL Hakkında
Nichicon UBX1A472MHL, 4700 µF kapasitansa sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal voltaj ile çalışan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 1.3 A ve 120 Hz'de 871 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, konvertörler ve filtre devrelerinde etkin şekilde uygulanabilir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, through hole monte edilir.
Applications Automotive
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 871 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V