UBX1A222MHL
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UBX1A222MHL
UBX1A222MHL Hakkında
Nichicon UBX1A222MHL, 2200 µF kapasitesi ve 10V nominal voltajına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama için kullanılır. -55°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sağlar. 100 kHz'de 1 A, 120 Hz'de 670 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 2200 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 150°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 670 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V