UBW2A4R7MPD
CAP ALUM 4.7UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBW2A4R7MPD
UBW2A4R7MPD Hakkında
Nichicon UBW2A4R7MPD, 4.7 µF kapasiteli, 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montajına uygun olan bu polar kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan komponent, 2 Ohm empedans değerine sahiptir. 100 kHz'de 130 mA ve 120 Hz'de 65 mA ripple current kapasitesine sahip olup, -55°C ile 135°C arasında çalışabilmektedir. 135°C'de 1000 saatlik yaşam süresi garanti edilir. Bu kondansatör güç kaynakları, filtreleme devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 4.7 µF
Impedance 2 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V