UBW2A221MHD
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBW2A221MHD
UBW2A221MHD Hakkında
Nichicon UBW2A221MHD, 220 µF kapasiteli 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole radial montaj tipine sahip bu polar kondansatör, özellikle otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 110 mOhms impedans değerine sahip komponent, 100 kHz'de 1.5 A ripple akım ve 120 Hz'de 750 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 135°C arasında çalışabilen kondansatör, 135°C'de 3000 saatlik yaşam süresi garantisi sunmaktadır. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V