UBW1V471MHD
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBW1V471MHD
UBW1V471MHD Hakkında
Nichicon UBW1V471MHD, 470 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Automotive uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -55°C ile 135°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 3000 saatlik ömür garantisi 135°C'de sağlanır. 58 mOhm impedans değeri ile 100 kHz'de 1.33 A ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 665 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Impedance 58 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.33 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 665 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V