UBW1K221MHD
CAP ALUM 220UF 20% 80V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBW1K221MHD
UBW1K221MHD Hakkında
Nichicon UBW1K221MHD, 220 µF kapasitanslı, 80V rated voltaj ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can tipi kasa ile Through Hole montaj için tasarlanmıştır. -55°C ile 135°C arasında çalışabilir ve 135°C'de 3000 saat ömür garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.24 A, 120 Hz'de 620 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Otomotiv uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, gücü düzenleme devreleri, filtre uygulamaları ve sinyal işleme sistemlerinde yaygın olarak tercih edilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Impedance 180 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.24 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 620 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V