UBW1K101MPD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 80V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UBW1K101MPD1TD
UBW1K101MPD1TD Hakkında
Nichicon UBW1K101MPD1TD, 100 µF kapasitanslı, 80V değerlendirilmiş gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montajına uygun, Can paketinde sunulan bu bileşen otomotiv uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -55°C ile 135°C arasında çalışabilir ve 135°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 390 mOhms impedans değeri ile 100 kHz'de 790 mA, 120 Hz'de 395 mA ripple akımını karşılayabilir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Impedance 390 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 790 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 395 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 80 V