UBW1J471MHD
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBW1J471MHD
UBW1J471MHD Hakkında
Nichicon UBW1J471MHD, 470 µF kapasitanslı 63V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. Automotive uygulamalarında güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. -55°C ile 135°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 3000 saat ömür süresi 135°C'de garanti edilir. Düşük empedans ve yüksek ripple akım kapasitesi (100 kHz'de 1.46 A, 120 Hz'de 730 mA) ile endüstriyel ve otomotiv sistemlerinde güvenilir performans sağlar.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Impedance 97 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.46 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 730 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V