UBW1J470MPD
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBW1J470MPD
UBW1J470MPD Hakkında
Nichicon UBW1J470MPD, 47 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63 V rated voltage ile tasarlanan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, sinyal bağlantısı ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. ±20% tolerans ve 590 mOhms empedans ile düşük frekans 265 mA, yüksek frekans 530 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. -55°C ile 135°C arasında çalışan kondansatör, 2000 saat ömür garantisine 135°C sıcaklıkta sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 590 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 530 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 265 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V