UBW1J330MPD
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBW1J330MPD
UBW1J330MPD Hakkında
Nichicon UBW1J330MPD, 33 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V rated voltage ile automotive uygulamalarda kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ile through-hole konneksiyonlar sağlar. -55°C ile 135°C arasında çalışır ve 135°C'de 1000 saat ömür süresi garantilenir. 1.5 Ohms impedans değeri ve 150 mA @ 100 kHz ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, filtre ve decoupling uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans ile standart endüstriyel uygulamalar için uygun performans sunmuştur.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Impedance 1.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V