UBW1E221MPD
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBW1E221MPD
UBW1E221MPD Hakkında
Nichicon UBW1E221MPD, 220 µF kapasitanslı, 25 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, -55°C ile 135°C arasında çalışma sıcaklığına dayanabilir. 100 mOhms impedans değeri ile düşük direnç sağlar. 100 kHz'de 680 mA ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 340 mA ripple akım desteğine sahiptir. Radial, Can paket tipi ile through-hole montajına uygun olan kondansatör, 2000 saat ömür garantisi ile 135°C'de çalışır. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olup polar yapısıyla güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 680 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V