UBW1E102MHD
CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBW1E102MHD
UBW1E102MHD Hakkında
Nichicon UBW1E102MHD, 1000µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltajla tasarlanmıştır ve ±20% toleransa sahiptir. Radial through-hole montaj tipine uygun olan bu kondansatör, -55°C ile 135°C arasında çalışabilir. 135°C'de 3000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 1.75A, 120 Hz'de 1.173A ripple current kapasitesine sahiptir. 33 mOhms empedansı ile automotive uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
Impedance 33 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.75 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.173 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V