UBW1A471MPD1TD
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBW1A471MPD1TD
UBW1A471MPD1TD Hakkında
Nichicon UBW1A471MPD1TD, 470µF kapasitanslı 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa ile sunulan bu bileşen, through-hole montajı destekler ve automotive uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransa sahip olan kondansatör, -55°C ile 135°C arasında çalışabilir ve 135°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 mOhms impedans değeri ile 680 mA @ 100 kHz yüksek frekansta ve 340 mA @ 120 Hz düşük frekansta ripple akımını tolere edebilir. Otomotiv güç yönetimi, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 135°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 135°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 680 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 340 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V