UBT2W220MHD
CAP ALUM 22UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2W220MHD
UBT2W220MHD Hakkında
Nichicon UBT2W220MHD, 22 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, -25°C ile 125°C arasında çalışır ve 125°C'de 2000 saat ömür süresine sahiptir. ±20% toleransta üretilen kondansatör, yüksek frekansda 277.2 mA (100 kHz) ve düşük frekansda 154 mA (120 Hz) ripple akım kapasitesine sahiptir. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış olan bu Through Hole montajlı bileşen, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 277.2 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 154 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V