UBT2V100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2V100MPD1TD
UBT2V100MPD1TD Hakkında
Nichicon UBT2V100MPD1TD, 10 µF kapasitanslı 350V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial kutu konfigürasyonunda tasarlanmış ve through-hole montajına uygun olup automotive uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans aralığında, -25°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi sağlar. 100 kHz'de 153 mA ve 120 Hz'de 85 mA ripple akımını tolere edebilen bu kondansatör, yüksek voltajlı güç kaynakları, motor kontrolü ve enerji dönüştürme devrelerinde kullanıma uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 153 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V