UBT2G4R7MPD
CAP ALUM 4.7UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2G4R7MPD
UBT2G4R7MPD Hakkında
Nichicon UBT2G4R7MPD, 4.7 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek gerilim uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Automotive uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, -25°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 2000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilebilir. 100 kHz'de 95.4 mA, 120 Hz'de 53 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. ±20% tolerans değeriyle başta otomotiv endüstrisi olmak üzere güç kaynağı, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi uygulamalarda tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 95.4 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 53 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V