UBT2G470MHD8
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2G470MHD8
UBT2G470MHD8 Hakkında
Nichicon UBT2G470MHD8, 47 µF kapasitansli, 400 V rated voltajli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montajı ile tasarlanmış olup, otomotiv uygulamaları için kullanılır. -25°C ile 125°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 125°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans aralığında, polar tipinde olan bileşen, yüksek frekanslarda 364.5 mA (100 kHz) ve düşük frekanslarda 243 mA (120 Hz) ripple akımını destekler. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 364.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 243 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V