UBT2G220MHD
CAP ALUM 22UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2G220MHD
UBT2G220MHD Hakkında
Nichicon UBT2G220MHD, 22 µF kapasitansı ve 400 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. Automotive uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, -25°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saat yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Yüksek frekansta (100 kHz) 255.6 mA ve düşük frekansta (120 Hz) 142 mA ripple akımı taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 255.6 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 142 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V