UBT2E680MHD8
CAP ALUM 68UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2E680MHD8
UBT2E680MHD8 Hakkında
Nichicon UBT2E680MHD8, 68 µF kapasitansına sahip radial kuruluslu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür @125°C özellikleri ile güç kaynakları, güç yönetimi devreleri ve enerji depolaması uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 125°C arasında çalışabilir. Through Hole montajı için uygun olan bu bileşen, 100 kHz'de 438 mA ve 120 Hz'de 292 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 68 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 438 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 292 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V