UBT2E330MHD1TO
CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2E330MHD1TO
UBT2E330MHD1TO Hakkında
Nichicon UBT2E330MHD1TO, 33 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip bu polar kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışır ve 2000 saat ömrü 125°C'de garanti edilir. ±20% tolerans ve 307.8 mA ripple current kapasitesi (100 kHz) ile karakterizedir. Otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtreler ve stabilizasyon devrelerinde kullanılmaktadır. Can paket tipi, endüstriyel ve otomotiv elektroniği projelerine uygun bir komponenttir.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 307.8 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 171 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V