UBT2E100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2E100MPD1TD
UBT2E100MPD1TD Hakkında
Nichicon UBT2E100MPD1TD, 10 µF kapasitanslı, 250 V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme yapılmaktadır. -40°C ile 125°C arası geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 2000 saat ömür süresi ile 125°C'de kullanılmaya uygun tasarlanmıştır. ±20% toleransı ve Polar (kutuplu) yapısı ile güç kaynakları, ses sistemleri ve otomotiv uygulamalarında filtre kondansatörü olarak kullanılır. 140.4 mA ripple akım kapasitesi @ 100 kHz ile yüksek frekans devrelerinde istikrarlı performans sağlar.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140.4 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 78 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V