UBT2D470MHD
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2D470MHD
UBT2D470MHD Hakkında
Nichicon UBT2D470MHD, 47µF kapasitanslı 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipiyle PCB'ye direkt takılmaktadır. Otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bileşen, 125°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 kHz frekansında 306 mA, 120 Hz'de 204 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeriyle üretilen kondansatör, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 306 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 204 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V