UBT2D101MHD8TN
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2D101MHD8TN
UBT2D101MHD8TN Hakkında
Nichicon UBT2D101MHD8TN, 100 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtrelemesi, enerji depolama ve EMI bastırma işlevlerini yerine getirir. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında ve 125°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile ±20% Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 493.5 mA ve 120 Hz'de 329 mA'dir. Through hole montaj tipine sahip bu kondansatör, yüksek güvenilirlik gerektiren otomotiv elektronik devreleri, AC/DC konvertörler ve filtreleme uygulamalarında kullanılmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 493.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 329 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V