UBT2D101MHD8
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2D101MHD8
UBT2D101MHD8 Hakkında
Nichicon UBT2D101MHD8, 100 µF kapasitans değerine sahip 200V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial can package ile through hole montajı destekler. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış olup, -40°C ile 125°C arasında çalışır. 125°C sıcaklıkta 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. High frequency (100 kHz) koşullarında 493.5 mA, low frequency (120 Hz) koşullarında 329 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Gücü kontrol devreleri, filtreler ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 493.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 329 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V