UBT2D101MHD1TN
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2D101MHD1TN
UBT2D101MHD1TN Hakkında
Nichicon UBT2D101MHD1TN, 100 µF kapasiteli, 200 V rated voltage ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saat ömür süresi garantilidir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 100 kHz'de 493,5 mA ve 120 Hz'de 329 mA ripple akım taşıyabilir. Güç kaynakları, filtreleme devresi ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 493.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 329 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V