UBT2D101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2D101MHD
UBT2D101MHD Hakkında
Nichicon UBT2D101MHD, 100 µF kapasitanslı, 200V rated voltage'a sahip radial kurulumlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Automotive uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, yüksek frekans (100 kHz) ve düşük frekans (120 Hz) ortamlarında sırasıyla 493.5 mA ve 329 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve otomotiv elektronik sistemlerinde kullanılmaya uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 493.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 329 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V