UBT2D100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 200V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UBT2D100MPD1TD
UBT2D100MPD1TD Hakkında
Nichicon UBT2D100MPD1TD, 10 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated gerilime ve ±20% toleransa sahiptir. Through hole radial montaj tipi ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. Yüksek frekans uygulamalarında 140.4 mA ve düşük frekans uygulamalarında 78 mA ripple current kapasitesi vardır. Otomotiv endüstrisi uygulamalarında güç kaynağı depolama ve filtre işlevleri için kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 140.4 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 78 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V