UBT2C330MPD1TD
CAP ALUM 33UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2C330MPD1TD
UBT2C330MPD1TD Hakkında
Nichicon UBT2C330MPD1TD, 33 µF kapasitanslı, 160 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Automotive uygulamaları için tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ile sunulan ürün, 100 kHz'de 277.2 mA ve 120 Hz'de 154 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı için uygun olan radial can paketinde sunulur. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 277.2 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 154 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V