UBT2C151MHD8
CAP ALUM 150UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2C151MHD8
UBT2C151MHD8 Hakkında
Nichicon UBT2C151MHD8, 150µF kapasitanslı, 160V rated gerilime sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilir. Otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir. 100 kHz'de 651 mA ve 120 Hz'de 434 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile gücü ayarlanabilir devre tasarımlarında, filtre uygulamalarında ve enerji depolama sistemlerinde tercih edilir. 2000 saatlik ömrü 125°C'de garantilidir.
Applications Automotive
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 651 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 434 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V