UBT2C101MHD1TN
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2C101MHD1TN
UBT2C101MHD1TN Hakkında
UBT2C101MHD1TN, Nichicon tarafından üretilen 100µF kapasiteli, 160V rated voltajlı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direkt lehimleme ile bağlanır. -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Yüksek frekans ripple akımı 100 kHz'de 493.5 mA, düşük frekans ripple akımı 120 Hz'de 329 mA'dir. Özellikle otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 493.5 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 329 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V