UBT2A330MPD
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2A330MPD
UBT2A330MPD Hakkında
Nichicon UBT2A330MPD, 33 µF kapasitansı ve 100 V rated voltage'ına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine sahip bu polarize kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile 800 mOhms impedansı bulunur. 100 kHz'de 480 mA ve 120 Hz'de 240 mA ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 3000 saatlik yaşam süresi ile uzun ömürlü işletim sağlar. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri gibi uygulamalarda kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Impedance 800 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 480 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V