UBT2A221MHD
CAP ALUM 220UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2A221MHD
UBT2A221MHD Hakkında
Nichicon UBT2A221MHD, 220 µF kapasitanslı, 100 V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 5000 saat yaşam süresi sunar. Through-hole montajına uygun olup, 110 mOhms impedans ve ±20% tolerans özellikleriyle güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 100 kHz'de 1.5 A ve 120 Hz'de 750 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 220 µF
Impedance 110 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.5 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V