UBT2A101MHD1TO
CAP ALUM 100UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2A101MHD1
UBT2A101MHD1TO Hakkında
Nichicon UBT2A101MHD1TO, 100µF kapasitanslı, 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can kasa tipinde through-hole montajı için tasarlanmıştır. 5000 saatlik ömür süresi 125°C'de garantilidir. -40°C ile +125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 250 mOhms impedansı, 990 mA ripple akımı kapasitesi 100 kHz'de ve 495 mA ripple akımı 120 Hz'de sağlar. Otomotiv uygulamalarına uygun olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek güç uygulamalarında kullanılır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Impedance 250 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 990 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 495 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V