UBT2A100MPD1TD
CAP ALUM 10UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT2A100MPD1TD
UBT2A100MPD1TD Hakkında
Nichicon UBT2A100MPD1TD, 10 µF kapasitanslı, 100 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajlı bu bileşen, -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 125°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile uzun vadeli dayanıklılık sağlar. 1.5 Ohm impedans değeri, 100 kHz'de 150 mA ve 120 Hz'de 75 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve frekans kompenzasyonunda yer alır.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
Impedance 1.5 Ohms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V