UBT1V102MHD
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT1V102MHD
UBT1V102MHD Hakkında
Nichicon UBT1V102MHD, 1000 µF kapasitesi ve 35 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk lehimleme yoluyla takılır. Automotive uygulamaları için tasarlanmış bu kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sunar. 125°C'de 10000 saat ömür garanti edilen bu bileşen, 100 kHz'de 2.01 A ve 120 Hz'de 1.347 A ripple current kapasitesine sahiptir. 31 mOhms impedans değeri ile güç kaynakları, ses sistemleri ve filtering uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, Radial Can pakette sunulmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.01 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.347 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V