UBT1J101MPD
CAP ALUM 100UF 20% 63V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UBT1J101MPD
UBT1J101MPD Hakkında
Nichicon UBT1J101MPD, 100 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, sinyal işleme ve enerji depolama işlevlerini yerine getirir. ±20% tolerans ve 410 mOhm impedans değerleri ile düşük frekans (120 Hz'de 345 mA) ve yüksek frekans (100 kHz'de 690 mA) ripple akımlarına dayanıklıdır. -40°C ile 125°C sıcaklık aralığında çalışabilen ve 125°C'de 3000 saatlik ömrü bulunan bu kondansatör, through-hole montajı destekleyen radial can gövdesine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Impedance 410 mOhms
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 690 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 345 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V