UBT1H470MPD8
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT1H470MPD8
UBT1H470MPD8 Hakkında
Nichicon UBT1H470MPD8, 47 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile tasarlanan bu komponen, özellikle otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans ve 350 mOhms impedans değerleri ile güvenilir performans sağlar. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen kondansatör, 125°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 440 mA ve 120 Hz'de 220 mA ripple akımı kapasitesi ile power supply filtreleme, decoupling ve energy storage uygulamalarında kullanılabilir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 350 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 440 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 220 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V