UBT1H470MPD1TA
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UBT1H470MPD1TA
UBT1H470MPD1TA Hakkında
Nichicon UBT1H470MPD1TA, 47 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile çalışan bu radial tip kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında üretilen komponentin, 350 mOhms impedansı ile düşük ESR (Equivalent Series Resistance) değerine sahiptir. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen kondansatör, 125°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 440 mA ve 120 Hz'de 220 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Impedance 350 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 440 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 220 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V